AKTUALNOŚCI

Od 19.10.2020r. – NUAKA ZDALNA

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r.w sprawie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informujemy że od dnia 19.10.2020r. wszystkie zajęcia będą przeprowadzane w trybie zdalnym.

Wszystkie materiały będą umieszczane na stronie internetowej , w strefie słuchacza. Dane do logowania:

Nazwa użytkownika:    sluchacz

Hasło:   Royal2019   

https://www.royal.edu.pl/strefa-sluchacza/

Przypominamy, że nasz sekretariat jest czynny w  godz. 08.00-16.00, w razie pytań prosimy kontaktować się bezpośrednio z sekretariatem szkoły  – tel. 768443030 lub  609302014    mail: info@royal.edu.pl

Z poważaniem

Dyrekcja Royal College

Konsultacje dla słuchaczy i absolwentów

DLA TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW !

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej istnieje możliwość zorganizowania konsultacji dla absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, którzy przystępują do matury w czerwcu 2020 r. Konsultacje zostaną zorganizowane, gdy pojawi się wystarczająca liczba chętnych. Wobec tego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy osoby, które byłyby zainteresowane wzięciem udziału w tego typu zajęciach.

DLA SŁUCHACZY SEMESTRÓW PROGRAMOWO NAJWYŻSZYCH !   

SEMESTR IV TECHNIK ADMINISTRACJI

SEMESTR IV TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Od 18 maja dopuszcza się możliwość realizacji zajęć praktycznych przez słuchaczy semestrów programowo najwyższych po uzyskaniu zgody słuchaczy. Osoby uczące się na kierunku technik administracji oraz technik usług kosmetycznych, które są zainteresowane udziałem w takich zajęciach, proszone są o kontakt z sekretariatem.

DLA POZOSTAŁYCH SŁUCHACZY

Po 1 czerwca zorganizowane będą konsultacje dla pozostałych słuchaczy. Prosimy o kontakt osoby zainteresowane udziałem w takich zajęciach.