O NAS

Centrum Edukacyjne Royal College

Centrum Edukacyjne Royal College jest szkołą, która funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Posiadamy duże doświadczenie w profesjonalnym kształceniu, a naszym atutem jest dobrze przygotowana kadra nauczycielska. Jeżeli jesteś osobą, która chce podnieść swoje kwalifikacje lub uzupełnić wykształcenie, a w przyszłości znaleźć interesującą pracę, to dobrze trafiłeś.

Od samego powstania Centrum Edukacyjne Royal College przywiązuje ogromną wagę do jakości prowadzonych zajęć i wysokich kwalifikacji zatrudnianych nauczycieli. Owocuje to stałym wzrostem ilości proponowanych kursów i liczby słuchaczy.

Celem naszej działalności jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Udaje nam się to poprzez ciągłe podnoszenie jakości i standardów nauczania. Naszym słuchaczom proponujemy naukę w miłej i przyjaznej atmosferze, zgodnie z najnowszymi metodami. Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku pracy poszerzamy ofertę edukacyjną, wprowadzając nowe, interesujące kierunki.

Dysponujemy własną placówką, która jest bardzo dobrze wyposażona dla potrzeb nowoczesnej dydaktyki zawodowej. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Umożliwiamy zdobycie rzetelnej wiedzy teoretycznej oraz stwarzamy możliwości do praktycznego jej wykorzystania. Słuchaczom szkół policealnych staramy się zapewnić praktyki zawodowe, które doskonale przygotowują do przyszłej pracy zawodowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Kursy Językowe,
  • Szkoły Policealne dla Dorosłych,
  • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych,
  • Kursy Zawodowe,
  • Szkolenia dla firm.

Kadra dydaktyczna

Wykładowcy prowadzący zajęcia w naszej szkole to osoby wykwalifikowane o dużym doświadczeniu pedagogicznym. Do każdego rodzaju kursu dobieramy osoby, których predyspozycje i umiejętności gwarantują najlepsze przeprowadzenie zajęć oraz wysoki poziom nauczania. Wykładowcy pracujący w naszej szkole łączą wiedzę z umiejętnościami jej przekazania.

Spełniają oni wymagania odnośnie kwalifikacji zawodowych zgodnie z ustawą o systemie oświaty.

Baza dydaktyczna

Dysponujemy  własną nowoczesną bazą lokalową. Zajęcia odbywają się w przestronnym budynku w centrum miasta przy ul. Odrodzenia 34 w Lubinie .

Szkoła wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt, środki dydaktyczne, pracownię informatyczną oraz sale konferencyjną.

Posiadamy też specjalistyczną pracownie kosmetyczną wyposażoną w profesjonalny sprzęt do zabiegów kosmetycznych.