Dlaczego Royal College?

Centrum Edukacyjne Royal College

Centrum Edukacyjne Royal College jest szkołą, która funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Posiadamy duże doświadczenie w profesjonalnym kształceniu, a naszym atutem jest dobrze przygotowana kadra nauczycielska. Jeżeli jesteś osobą, która chce podnieść swoje kwalifikacje lub uzupełnić wykształcenie, a w przyszłości znaleźć interesującą pracę, to dobrze trafiłeś.

Od samego powstania, Centrum Edukacyjne Royal College przywiązuje ogromną wagę do jakości prowadzonych zajęć i wysokich kwalifikacji zatrudnianych nauczycieli. Owocuje to stałym wzrostem ilości proponowanych kursów i liczby słuchaczy.

Celem naszej działalności jest zadowolenie i satysfakcja klienta, a udaje nam się topoprzez ciągłe podnoszenie jakości i standardów nauczania. Naszym słuchaczom proponujemy wysoki poziom nauczania w miłej i przyjaznej atmosferze, zgodnie z najnowszymi metodami.. Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku pracy, poszerzamy ofertę edukacyjną, wprowadzając nowe, interesujące kierunki.

Dysponujemy własną placówką, bardzo dobrze wyposażoną dla potrzeb nowoczesnej dydaktyki zawodowej. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w komfortowej i przyjaznej atmosferze. Umożliwiamy zdobycie rzetelnej wiedzy teoretycznej oraz stwarzamy możliwości do praktycznego jej wykorzystania. Słuchaczom szkół policealnych staramy się zapewnić praktyki zawodowe, które doskonale przygotowują do przyszłej pracy zawodowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Kursy Językowe,
  • Szkoły Policealne dla Dorosłych,
  • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych,
  • Kursy Zawodowe,
  • Szkolenia dla firm.

Kadra dydaktyczna

Wykładowcy prowadzący zajęcia w naszej szkole, to osoby wykwalifikowane, o dużym doświadczeniu pedagogicznym. Do każdego rodzaju kursu dobieramy osoby, których predyspozycje i umiejętności gwarantują najlepsze przeprowadzenie zajęć, oraz wysoki poziom nauczania. Wykładowcy pracujący w naszej szkole łączą wiedzę z umiejętnościami jej przekazania.

Spełniają oni wymagania co do kwalifikacji zawodowych zgodnie z Ustawą o systemie oświaty.

Baza dydaktyczna

Dysponujemy  własną nowoczesną bazą lokalową. Zajęcia odbywają się w przestronnym budynku w centrum miasta przy ul. Odrodzenia 34 w Lubinie.

Szkoła wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt i środki dydaktyczną, pracownię informatyczną oraz sale konferencyjną.

Posiadamy też specjalistyczną pracownie kosmetyczną wyposażoną w profesjonalny sprzęt do zabiegów kosmetycznych.

 

Szkoła Royal College studium -lubin sale-konferencyjne-lubin studium-zawodowe-lubin szkola-royal-lubin sale-wynajecia-lubin szkoły kosmetyczne-lubin studium-kosmetyczne-lubin policealna-szkoła-lubin szkoła-lubin-kosmetyczna   wiecej…