Trwają zapisy do szkół na rok szkolny 2018 / 2019r.

1 kwietnia 2018

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

SZKOŁY POLICEALNE

Zapisując się teraz – nie zapłacisz nic, przez cały okres nauki !!!

Nauka za darmo !!!  – Bez ukrytych kosztów !!!

Jedyna taka oferta w mieście !!!  – przyjdź i sprawdź !!!

Osoby, które mają ukończoną Zasadniczą Szkołę Zawodową mogą rozpocząć naukę od II klasy Liceum Ogólnokształcącego.

Wyniki egzaminów zawodowych dostępne od 28.08.2017r.

18 sierpnia 2017

Wyniki egzaminów z kwalifikacji zawodowych zdawanych w sesji letniej 2017 roku  dostępne będą popołudniu w dniu 25.08.2017. Po odbiór będzie można zgłaszać się osobiście od 28.08.2017 roku. Nie udzielamy informacji telefonicznej dotyczącej wyników.

Zaktualizowano plan zajęć – semestr zimowy

12 stycznia 2017

Plan zajęć na II semestr dostępny jest w zakładce : Organizacja zajęć

7 marca 2012

Witamy Cię na nowej stronie internetowej szkoły Royal College.

Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do zainwestowania w siebie, rozwoju i samodoskonalenia.

Zapraszamy!

Miło nam będzie również, jeżeli polubisz nas na facebooku. Będziesz mieć dostęp do aktualnych wydarzeń, ciekawych informacji z życia szkoły i nie tylko. Możesz z nami korespondować, komentować nasze pomysły i dawać znać co Ci się podoba, a co należałoby zmienić.