Royal College to szkoła, która funkcjonuje na rynku edukacyjnym od 2003 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoki poziom kształcenia, wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, oraz profesjonalnie wyposażone zaplecze dydaktyczne. Zapewniamy naukę w Szkołach Policealnych , Szkołach Medycznych, jak również  Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć także atrakcyjne Szkolenia, Kursy Językowe i Maturalne.

Celem naszej działalności jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Udaje nam się to poprzez ciągłe podnoszenie jakości i standardów nauczania. Naszym słuchaczom oferujemy naukę w miłej i przyjaznej atmosferze, wykorzystując jednocześnie najnowsze metody nauczania. Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku pracy poszerzamy ofertę edukacyjną, wprowadzając nowe, interesujące kierunki.

Dysponujemy własną placówką, położoną przy ulicy Odrodzenia 34 w Lubinie.  Znajduje się ona w bardzo dobrej lokalizacji, jedynie 50 m od dworca kolejowego i tuż obok przystanku autobusowego, co jest naszym dodatkowym atutem, szczególnie dla osób dojeżdżających.

Nasza placówka jest bardzo dobrze wyposażona i dostosowana do potrzeb współczesnej dydaktyki zawodowej. Szkoła posiada nowoczesny sprzęt, środki dydaktyczne, pracownię informatyczną oraz salę konferencyjną. Dysponujemy również specjalistyczną pracownią kosmetyczną wyposażoną w profesjonalne urządzenia do wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, w komfortowych warunkach. Umożliwiamy zdobycie rzetelnej wiedzy teoretycznej oraz stwarzamy możliwości do praktycznego jej wykorzystania. Słuchaczom Szkół Policealnych staramy się zapewnić praktyki zawodowe, które doskonale przygotowują do przyszłej pracy zawodowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

• Szkoły Medyczne
  • Szkoły Policealne dla Dorosłych,